Bahsine
Bahsine

Zohan’a Bulaşma Türkçe Dublaj izle

20
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Bahsine
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Zohan’a Bulaşma Türkçe Dublaj izle

İsrail’de anti terörist olarak ünlenmiş Zohan (Adam Sandler), geceleri yatağının altında saklamakta olduğu 1987 yılına ait Paul Mitchell saç modelleri kitabındaki resimlere bakıp uyuyana dek ağlayan bir Mossad ajanıdır. Tek bir hayali vardır, o da kuaför olmak. Ezeli düşmanı Filistinli Fantom (John Turturro) ile yüzyüze geldiklerinde ise, onu haklamak yerine ölü takliti yapıp bir kaçış yolu bulacaktır. Yaşamını New York’ta devam ettirecektir. Gerçekleştirdiği demode saç modelleri ile yaşlıların arasında ünlenen Zohan, savaş ortamından uzaklaştığı için mutlu bir hayat sürdürmektedir. Ta ki Fantom’un onun yaşadığını öğrenene kadar. Ancak Fantom bu defa Amerika’daki düşmanlara karşı onunla ortaklığa gelmiştir. Zohan’a Bulaşma 2008 izle tekfullfilmizle1.com olarak iyi seyirler diler, You Don’t Mess with the Zohan filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Tür: Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2008 - ABD

IMDB Puanı: 5.5

Yönetmen: Dennis Dugan

Oyuncular: Adam Sandler , John Turturro , Emmanuelle Chriqui , Nick Swardson , Lainie Kazan , Ido Mosseri , Rob Schneider , Dave Matthews

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?