Bahsine
Bahsine

Yurttaş Kane Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Bahsine
FILM BILGILERI 1 hafta önce eklendi
Yurttaş Kane Türkçe Dublaj izle

Yurttaş Kane, ölmüş olan bir iş adamının ölmeden öncesinde söylediği bir sözün gizemini açığa çıkartmaya çalışan bir muhabirin hikayesini konu almaktadır. Bilinen iş adamı Charles Foster Kane (Orson Welles) fiyakalı bir yaşamın yer aldığı, bolca para, ün, saygınlık ve kadınlar gibi her şeye sahiptir. Ancak beklenmeyen ölümünün üzerinden, ölmeden öncesinde söylediği son sözü olan “Rosebud” bir esrar perdesini doğuracaktır. Yakın çevresindeki kimsenin anlamını bilmediği bu sözcük Kane’in ölümüne ve hayatına ilişkin bazı gizemlerin varlığını işaret edecektir. Bu kelimenin anlamını bulmaya çalışan gazeteci Jerry Thompson (William Alland) Foster’ın arkadaşları, ailesi ve iş arkadaşları ile röportajlar gerçekleştirecektir. Bu kişiler Kane üzerine hikayeler anlattıkça gazeteci yapbozun parçalarını birleştirmeye başlayacaktır. Yurttaş Kane 1941 izle tekfullfilmizle1.com olarak iyi seyirler diler, Citizen Kane filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Tür: Dram Filmleri, Gizem Filmleri, IMDb Top 250 Filmleri

Yapım: 1941 - ABD

IMDB Puanı: 8.3

Yönetmen: Orson Welles

Oyuncular: Orson Welles , Joseph Cotten , Dorothy Comingore , Agnes Moorehead , Ruth Warrick , Everett Sloane , Alan Ladd , Ray Collins

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?