Bahsine
Bahsine

Yıldız Geçidi: Süreklilik 2008 Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Bahsine
FILM BILGILERI 4 hafta önce eklendi
Yıldız Geçidi: Süreklilik 2008 Türkçe Dublaj izle

Elit bir askeri birim (SG-1) açıklanamayacak biçimde havada kaybolmuş 2 üyesinin ardından dünyaya geri dönmek zorundadır. Ancak dönmüş oldukları dünyadaki Yıldız Kapısında görülen eski bir araç onların daha önce ortaya çıkarılmamış gezegenlere yolculuk etmesini sağlamıştır. Bu yolculuk sırasında bütün askeri birimin tarihi silinmiştir. Şu anda askerler, kuşkucu hükümete ve diğer askeri birliklere zaman hattının dünyayı ele geçirmek isteyen güçlü bir yaratık (Baal) tarafınca değiştirildiğini açıklaması gerekmektedir. Geçen zaman kahramanlarımızın aleyhine işlemektedir. Yıldızlara Açılan Kapı 2008 tekfullfilmizle1.com olarak iyi seyirler diler, Stargate: Continuum filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2008 - ABD , Kanada

IMDB Puanı: 7.5

Yönetmen: Martin Wood

Oyuncular: Ben Browder , Amanda Tapping , Christopher Judge , Michael Shanks , Beau Bridges , Claudia Black , Richard Dean Anderson , William Devane

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?