Bahsine
Bahsine

Yedi Samuray: Kanlı Pirinç 1954 Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Bahsine
FILM BILGILERI 4 hafta önce eklendi
Yedi Samuray: Kanlı Pirinç 1954 Türkçe Dublaj izle

Yedi Samuray, haydutların saldırmakta olduğu yoksul bir köyü korumaya çalışmakta olan samurayların hikayesini anlatmaktadır. Usta Samurai Kambei’nin (Takashi Shimura) cesurluğu ve özverisine şahit bir grup köylü ondan devamlı olarak haydutlardan köylerini korumasını isteyeceklerdir. Kambei bu isteği herhangi bir çıkarı olmamasına karşın kabul edecek ve ilk olarak kısa süre sonrasında müridi olan genç samurai Katsushiro’yu (Isao Kimura), ardından da güç kullanmaya meraklı bir samurai olarak görülen, ancak sonradan bir çiftçinin oğlu olduğu ortaya çıkan Kikuchiyo’yu (Toshirô Mifune) yanına alacaktır. Ekibine 4 yeni samuray daha ekleyip köyü savunmaya kalkışan Kambei köylüler tarafınca heyacanla karşılanacak, herkesin sevgisini kazanacak, bir süre sonrasında onlara kendilerini savunmayı öğretmeye başlayacaklardır. Bu esnada haydutlar köyün civarında dolaşmakta ve yeni saldırıları için uygun bir zaman kollayacaklardır. Seven Samurai 1954 izle tekfullfilmizle1.com olarak iyi seyirler diler, Shichinin no samurai filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, IMDb Top 250 Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 1954 - Japonya

IMDB Puanı: 8.6

Yönetmen: Akira Kurosawa

Oyuncular: Toshirô Mifune , Takashi Shimura , Keiko Tsushima , Yukiko Shimazaki , Kamatari Fujiwara , Daisuke Katô , Isao Kimura , Minoru Chiaki

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?