Bahsine
Bahsine

Yaratık 2: Yaratığın Dönüşü 1986 Türkçe Dublaj izle

1
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Bahsine
FILM BILGILERI 2 hafta önce eklendi
Yaratık 2: Yaratığın Dönüşü 1986 Türkçe Dublaj izle

Yaratık 2, ilk Yaratık (Alien) filminin 57 sene sonrasını anlatmaktadır. Film, Nostromo’da yaşamda kalan tek kişi Ellen Ripley’in (Sigourney Weaver) seneler sonrasında uyanışı ile başlamaktadır. Ripley kısa bir süre sonrasında yaratık yumurtalarını gördükleri gezegende ilginç bir şeyler olduğunu, bu tenha yerin artık bir yerleşim yeri haline gelmiş olduğunu ve yaratıkların bir koloni kurduklarını şirket yetkililerine anlatacak, fakat yetkililer bu facia uyarısına kulak asmayacaktır. Koloniciler ile aralarındaki bağlantı birden koptuğunda ise Ripley, kendine bir takım kurup bu işi bir başına çözebilmek için gezegene geri dönecektir. Yaratığın Dönüşü 1986 izle tekfullfilmizle1.com olarak iyi seyirler diler, Aliens filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, IMDb Top 250 Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 1986 - ABD , İngiltere

IMDB Puanı: 8.3

Yönetmen: James Cameron

Oyuncular: Sigourney Weaver , Carrie Henn , Michael Biehn , Paul Reiser , Lance Henriksen , Bill Paxton , William Hope , Jenette Goldstein

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?