Bahsine
Bahsine

Titanların Öfkesi Türkçe Dublaj izle

1
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Bahsine
FILM BILGILERI 4 hafta önce eklendi
Titanların Öfkesi Türkçe Dublaj izle

Zeus (Liam Neeson) yarı insan yarı tanrı oğlu Perseus (Sam Worthington), canavar Kraken’ı epik bir şekilde alt etmesinin 10 sene sonrasında daha sakin bir yaşam sürdürmek ve 10 yaşındaki oğlu Helius’a (John Bell) bakabilmek üzere bir balıkçı kasabasına yerleşecektir. Ancak bu arada Tanrılar ve Titanlar arasındaki güç yarışı giderek kızışmaktadır. Tanrılar Zeus, Hades (Ralph Fiennes) ve Poseidon (Danny Huston), vahşi ve acımasız Titan babaları Kronos’u seneler önce Tartarus’un bekçiliğini gerçekleştirdiği yer altına göndermişlerdi. Ancak şuan Tanrılar Zeus’a karşı Kronos ile birleşip onun yenilemez ve sonsuz güçlerine meydan okumaya hazırlanmaktadırlar. Perseus şuan kendi oğlu Ares (Edgar Ramírez) ve kardeşi yeraltı Tanrısı Hades’in kurduğu oyun ile tuzağa düşen Zeus’u kurtarabilmek için yeniden sahnededir. Titanların Öfkesi 2012 izle tekfullfilmizle1.com olarak iyi seyirler diler, Wrath of the Titans filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Tür: Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2012 - ABD

IMDB Puanı: 5.7

Yönetmen: Jonathan Liebesman

Oyuncular: Sam Worthington , Liam Neeson , Ralph Fiennes , Edgar Ramírez , Toby Kebbell , Rosamund Pike , Bill Nighy , Danny Huston

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?