Bahsine
Bahsine

Terminatör 1 Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Bahsine
FILM BILGILERI 3 hafta önce eklendi
Terminatör 1 Türkçe Dublaj izle

Terminatör (Arnold Schwarzenegger), çekilmiş olduğu dönemden oldukça uzak bir gelecekte, 2029 senesinde geçiyordur. Gelecekçi filmde yeryüzü artık robotlar tarafınca kontrol edilmekte ve bu robotlara karşı savaş veren bir grup insan ırkı direnişçisinin yaşadığı bir gezegendir. Makineler sahip oldukları sonsuz gücü istedikleri şekilde kullanmakta, yalnızca daha fazla güçlü olmanın peşindedirler. Bu sebeple akıllıca bir plan gerçekleştiren makineler, geçmişi değiştirmeye karar verecekler, böylece kendi istedikleri gibi bir geleceğe sahip olabileceklerdir. İnsanlık direnişinin eski liderlerinden Sarah Connor’ı (Linda Hamilton) öldürmesi için tasarlanmış Terminatör adlı android, kadını öldürüp, gelecekte insanlığın direniş lideri olacak oğlu John Connor’ın doğmasını da engellemek için geçmişe gönderilecektir. Yok Edici 1984 izle tekfullfilmizle1.com olarak iyi seyirler diler, The Terminator filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 1984 - ABD , İngiltere

IMDB Puanı: 8.0

Yönetmen: James Cameron

Oyuncular: Arnold Schwarzenegger , Michael Biehn , Linda Hamilton , Paul Winfield , Lance Henriksen , Rick Rossovich , Bess Motta , Earl Boen

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?