Bahsine
Bahsine

Temel İçgüdü 1 Türkçe Dublaj izle

3
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Bahsine
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Temel İçgüdü 1 Türkçe Dublaj izle

San Francisco polisi cinayet masasından dedektif Nick Curran (Michael Douglas), bir cinayet dosyasını araştırma aşamasında davanın zanlısı olan yazar Catherine Trammel (Sharon Stone) ile yakınlaşacaktır. Cinsellik konusunda oldukça serbest yaşayan Catherine, son kitabında Nick’in davasında geçen cinayetin bir benzerini detaylı şekilde anlatmıştır. Catherine, çekiciliği ile Nick’i etkisi altına alack ve ikili ihtiras dolu bir ilişkinin içerisine sürüklenecektir. Cinayetlerin devamı geldiğinde ise Nick’in psikiyatristi Elisabeth (Jeanne Tripplehorn) ve ortağı, onu Catherine ile olan yakınlığından dolayı uyaracaklar fakat Catherine’in kıskanç lezbiyen sevgilisi Roxy’nin (Leilani Sarelle) onu öldürmeye çalışması bile Nick’in kadına olan tutkusunun önüne geçemeyecektir. Temel İçgüdü 1992 izle tekfullfilmizle1.com olarak iyi seyirler diler, Basic Instinct filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri

Yapım: 1992 - ABD , Fransa

IMDB Puanı: 6.9

Yönetmen: Paul Verhoeven

Oyuncular: Michael Douglas , Sharon Stone , George Dzundza , Jeanne Tripplehorn , Denis Arndt , Leilani Sarelle , Bruce A. Young , Chelcie Ross

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?