Bahsine
Bahsine

Su Dünyası 1995 Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Bahsine
FILM BILGILERI 4 hafta önce eklendi
Su Dünyası 1995 Türkçe Dublaj izle

Kutuplardaki buzların erimekte olduğu geleceğin dünyasındayız. Her taraf sularla kaplıdır. Ayak basılacak kuru bir kara parçası bulmak imkansız durumdadır. Hayatta kalmayı başarabilmiş olan insanlar suların üzerine inşa ettikleri bir araya getirilmiş çelik yığını şehirciklerde, ilkel yaşamlar sürdürmektedirler. Şehirler genellikle ihtiyar birlikleri tarafınca yönetilmekte ve karaların su ile kaplandığına değil, su tarafından süpürüldüğüne inanmaktadırlar. Kendisine İnfazcı diyen bir adam kanunu temsil etmektedir. İnsanların en büyük korkusu ise yağmacı çeteleridir. Bu yağmacılardan kaçan Denizci (Kevin Costner), küçük yelkenlisi ile bu şehirlerden birisine ulaşmayı başaracaktır. İhtiyar birliği Denizci’nin şehrin kadınlarını hamile bırakmasını isteyecektir. Hâlbuki Denizci’nin aklında sadece, varlığına bir gün her nasılsa ulaşacağına inandığı son kara parçası vardır. Yağmacıların saldırısı bu insanların akibetini birleştirecektir. Su Dünyası 1995 izle tekfullfilmizle1.com olarak iyi seyirler diler, Waterworld filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 1995 - ABD

IMDB Puanı: 6.3

Yönetmen: Kevin Reynolds

Oyuncular: Kevin Costner , Jeanne Tripplehorn , Dennis Hopper , Michael Jeter , Tina Majorino , Jack Black , Rick Aviles , Zakes Mokae

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?