Bahsine
Bahsine

Sığınak – Outpost Türkçe Dublaj izle

2
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Bahsine
FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
Sığınak – Outpost Türkçe Dublaj izle

Savaş Doğu Avrupa’yı harabeye çevirirken, paralı askerlerin yer aldığı oldukça kuvvetli bir grup, ölümcül bir görev üstlenmişlerdir. Ancak karşılaşacakları düşman, onları korkudan titretmek için yeteri derece sert ve korkutucu olacaktır. Kendi yöntemleri ile savaşan yarım asırlık Nazi savaşçıları tarafınca çevresi sarılan askerler neye uğradıklarını şaşıracaklardır. Çünkü bu ordu, üzerlerinde kimyasal deneyler yapılmış, insan üstü güce sahip askerlerden oluşan bir ordudur. Bu deneyin sonrasında hayatta kalan ürkütücü Nazi askerleri, şimdi diğer askerler ve tüm dünya için bir kabusun başrolünü oynamak için hazırlardır. Sığınak 2008 izle tekfullfilmizle1.com olarak iyi seyirler diler, Outpost filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2008 - İngiltere

IMDB Puanı: 5.8

Yönetmen: Steve Barker

Oyuncular: Ray Stevenson , Julian Wadham , Richard Brake , Paul Blair , Brett Fancy , Enoch Frost , Julian Rivett , Michael Smiley

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?