Bahsine
Bahsine

Sevimli Canavarlar Türkçe Dublaj izle

2
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Bahsine
FILM BILGILERI 4 hafta önce eklendi
Sevimli Canavarlar Türkçe Dublaj izle

Sevimli Canavarlar, Canavarlar Dünyası adlı kendilerine ait bir dünyada yaşayan ve yaşayabilmek üzere insanlara ihtiyaç duyan garip ve neşeli canavarların dünyasının insanlar ile karıştığı an ortaya çıkan trajikomik hikayeleri anlatmaktadır. Bu dünyada canavarlar yaşayabilmek için insanlara muhtaçtır, çünkü insanları korkuttukları zaman duymakta oldukları çığlık onlar için enerji kaynağıdır. Bu enteresan dünyaya yanlışıkla ufak bir kız çocuğunun yolu düşmesinin ardından işler çığrından çıkacaktır. Zira insanlar bu ilginç yaratıklara ters etki yapmakta ve dehşete kapılan canavarlar salgın bir hastalığın yayılacağını düşünmektedirler. Bu ufak kız düşündükleri gibi onların yaşamını tehdit etmekte midir? Sevimli Canavarlar 2001 izle tekfullfilmizle1.com olarak iyi seyirler diler, Monsters, Inc. filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Tür: Animasyon Filmleri, IMDb Top 250 Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2001 - ABD

IMDB Puanı: 8.1

Yönetmen: Pete Docter , David Silverman , Lee Unkrich

Oyuncular: John Goodman , Billy Crystal , Mary Gibbs , Steve Buscemi , James Coburn , Jennifer Tilly , Bob Peterson , John Ratzenberger

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?