Bahsine
Bahsine

Senin Adın – Your Name 2016 Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Bahsine
FILM BILGILERI 2 hafta önce eklendi
Senin Adın – Your Name 2016 Türkçe Dublaj izle

Senin Adın, başka yerlerde yaşamalarına karşın birbirlerine bağlı hale gelmiş 2 yabancının hikayesini konu almaktadır. Yaşamından fazla memnun olmayan Mitsuha, çevresi dağlar ile çevrilmiş bir bölgede yaşamaktadır. Vali olarak çalışan babası ise seçim kampanyaları ile uğraşıyordur. Evde kendi, kardeşi ve büyükannesi dışında kimse bulunmamaktadır. Issız kesimdeki hayatından fazlası ile sıkılmış olan Mitsuha, Tokyo’da yaşamanın düşünü kurmaktadır. Mitsuha ile aynı yaşlarda olan Taki ise, Tokyo’da yaşamını sürdüren bir gençtir. Taki’nin günü çalışıp, arkadaşları ile vakit geçirerek geçmektedir. Fakat günün birinde, rüyasında kendisini dağların çevrelediği bir kentte yaşayan bir kız olarak görecektir. Mitsuha ise tam tersi, kendisini Tokyo’da yaşayan bir erkek olarak. Birbirini tanımayan bu 2 genç, ilginç bir biçimde kendilerini, birbirlerine bağlanırken bulacaklardır. Senin Adın 2016 izle tekfullfilmizle1.com olarak iyi seyirler diler, Kimi no na wa. filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Tür: Animasyon Filmleri, Dram Filmleri, Fantastik Filmler, IMDb Top 250 Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2016 - Japonya

IMDB Puanı: 8.4

Yönetmen: Makoto Shinkai

Oyuncular: Ryûnosuke Kamiki , Mone Kamishiraishi , Ryô Narita , Aoi Yûki , Nobunaga Shimazaki , Kaito Ishikawa , Kanon Tani , Masaki Terasoma

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?