Mosbet

Rüzgarı Dizginleyen Çocuk Türkçe Dublaj izle

1
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

FILM BILGILERI 3 hafta önce eklendi
Rüzgarı Dizginleyen Çocuk Türkçe Dublaj izle

The Boy Who Harnessed the Wind, parasal olanaksızlıklardan dolayı okuldan atılan 13 yaşındaki bir çocuğun hikayesini konu almaktadır. William Kamkwamba (Maxwell Simba), Malavili’de yaşayan 13 yaşındaki bir çocuktur. Akıllı bir çocuk olan William, ailesinin yaşadığı parasal zorluklardan dolayı oldukça sevdiği okulundan atılacaktır. Ancak bu William’ın çalışma isteğine engel olmayacaktır. William, kimsenin haberi olmadan geceleri okulun kütüphanesine gitmeye başlayacaktır. Kütüphanede saatlerce çalışan William, bir süre sonrasında büyük bir başarı elde edecektir. William, gerçekleştirdiği çalışmalar sonucunda babasına ait olan eski bir bisikletin parçalarını kullanıp bir rüzgar jeneratörü yapacaktır. Bu başarı sadece onun ve ailesinin yaşamını değiştirmek ile kalmayacak, köyün de yoksulluktan kurtulmasını sağlayacaktır. Rüzgârı Dizginleyen Çocuk 2019 izle tekfullfilmizle1.com olarak iyi seyirler diler, The Boy Who Harnessed the Wind filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Tarih Filmleri

Yapım: 2019 - İngiltere

IMDB Puanı: 7.6

Yönetmen: Chiwetel Ejiofor

Oyuncular: Chiwetel Ejiofor , Maxwell Simba , Felix Lemburo , Robert Agengo , Fiskan Makawa , Lily Banda , Aïssa Maïga , Fredrick Lukhere

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?