Bahsine
Bahsine

Parazit 2019 Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Bahsine
FILM BILGILERI 3 hafta önce eklendi
Parazit 2019 Türkçe Dublaj izle

Park Ailesi ile tanışın, soylu bir şekilde gelen servetin klasik bir tablosu. Diğer tarafta ise Kim Ailesi, sokak zekası bakımından zengin ancak başka hiçbir varlığa sahip değil. Talih veya alın yazısı olsun, bu 2 ev halkı bir şekilde bir araya gelecek ve Kim ailesi altın bir fırsatın varlığını fark edecektir. Kolej çağındaki Ki Woo (Woo-sik Choi) tarafınca manipülasyon konusunda yetiştirilen Kim çocukları, öğretmen ve sanat terapisti görevleri ile kendilerini Park ailesinin arasına hızlıca yerleştirecektir. Kim’ler vazgeçilmez lüks seçenekler sunarken, Parklar ise habersiz şekilde evlerindeki her şeyi Kim ailesine kaybetmektedir. Fakat kısa süre içerisinde bu düzen bir tehdit ile karşılaşacaktır. Parazit bir misafir Kim ailesinin yeni keşfettikleri konforu tehlikeye düşürecek duruma geldiğinde, vahşi ve zorlayıcı bir üstünlük mücadelesi patlak verecektir. Bu mücadele Kim ve Park aileleri arasındaki kırılgan eko sistemi yıkmak ile tehdit etmektedir. Parasite 2019 izle tekfullfilmizle1.com olarak iyi seyirler diler, Gisaengchung filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Tür: Aile Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, IMDb Top 250 Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2019 - Güney Kore

IMDB Puanı: 8.6

Yönetmen: Bong Joon Ho

Oyuncular: Kang-ho Song , Sun-kyun Lee , Yeo-jeong Cho , Woo-sik Choi , So-dam Park , Lee Jeong-eun , Hye-jin Jang , Myeong-hoon Park

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?