Bahsine
Bahsine

Ölüm Yarışı 1 – Death Race 1 2008 Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Bahsine
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Ölüm Yarışı 1 – Death Race 1 2008 Türkçe Dublaj izle

Yakın bir zamanda, orantısız sanayileşme atılımları, plansız programsız bir şekilde büyüme ve kontrol edilemeyen nüfus artışı yaşam koşullarını bozmuştur. Tüketim toplumunun düzenlenemeyen alış veriş tutkusu bir yıkıma sebep olmuştur. Azılı suçlular ile dolu bir hapishanenin yöneticileri para kazanabilmek için bir yol bulmuşlardır. Bu oyun bir tür gladyatör oyunu, suçluları ölümüne yarıştırmak ve onların sayesinde para kazanmaktır. Bu aşırı para hırsı toplumda büyük bir çürümeyi tetiklemiştir. Şiddet duygusu taşıyan ve ölümüne yarışmakta olan bu mahkumların aralarında 3 şampiyonluk kazanmış otomobil yarışçısı Jensen Ames (Jason Statham), öldürülemez ünvanı ile yöneticilerin hedefi haline gelmiştir. 2 seçeneği bulunmakta, ya işlememiş olduğu bir cinayetten dolayı hapse atıldığı bu yerde kalmaya devam edecek ya da önüne çıkan her mahkumu yarışlarda geçip hayatta kalacaktır. Ölüm Yarışı 1 2008 izle tekfullfilmizle1.com olarak iyi seyirler diler, Death Race filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Tavsiye Filmler

Yapım: 2008 - ABD , İngiltere

IMDB Puanı: 6.4

Yönetmen: Paul W.S. Anderson

Oyuncular: Jason Statham , Tyrese Gibson , Natalie Martinez , Ian McShane , Joan Allen , Max Ryan , Jason Clarke , Frederick Koehler , Jacob Vargas

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?