Mosbet

Ölüm Defteri – Death Note 2006 Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

FILM BILGILERI 3 gün önce eklendi
Ölüm Defteri – Death Note 2006 Türkçe Dublaj izle

Light Yagami (Tatsuya Fujiwara), gayretli ve ilerde polis olmayı amaçlamış akıllı bir kolej öğrencisidir. Günün birinde yolda bir defter bulacaktır. Defterin 1. sayfasında yazanlara göre deftere ismi yazılan her kişi ölecektir. Light önceleri buna inanmayacak, fakat sonrasında bunu bir suçluda deneyecek ve gerçek olduğunun farkına varacaktır. Defterin etkisini keşfeden Light, bu defteri iyi insanlar ile dolu bir dünya yaratabilmek üzere suçlu insanları öldürmek için kullanmaya başlayacaktır. Fazla zaman geçmeden bütün dünyada polis teşkilatı harekete geçecektir. Daha önce birçok çözülemeyen davayı çözmüş olan ve kendisine ?L? diyen bir ajan da ?Ryûzaki? (Ken’ichi Matsuyama) denilen bu azılı suçlunun peşine düşecektir. Light bir taraftan kuşkuları üzerinden kaldırmaya çalışırken bir taraftan da suçluları öldürmeye devam edecektir. Bakalım kazanan Light mı yada L mi olacaktır? Ölüm Defteri 2006 izle tekfullfilmizle1.com olarak iyi seyirler diler, Death Note: Desu nôto filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Tür: Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2006 - Japonya , ABD

IMDB Puanı: 7.7

Yönetmen: Shûsuke Kaneko

Oyuncular: Tatsuya Fujiwara , Ken'ichi Matsuyama , Asaka Seto , Yû Kashii , Shigeki Hosokawa , Michiko Godai , Hikari Mitsushima , Ikuji Nakamura

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?