Bahsine
Bahsine

Kefernahum 2018 Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Bahsine
FILM BILGILERI 4 hafta önce eklendi
Kefernahum 2018 Türkçe Dublaj izle

Lübnan & Fransa ortak yapımı dram filminde, Lübnanlı bir çocuk olan Zain’in (Zain Al Rafeea) hikayesi konu edilmektedir. Film, Zain’in olağan bir ufak çocuktan, kendini istismar eden ailesine baş kaldırıp kaçan, akıllılığı ve pratikliği ile sokaklardaki yaşam savaşından galip çıkan ve kendisine yapılan haksızlığın karşısında dimdik duran, 12 yaşındaki genç bir delikanlıya dönüşümü gözler önüne serilmektedir. Bu sürede Zain yaşam mücadelesi verecek, Etiyopyalı mülteci Rahil (Yordanos Shiferaw) ve onun bebeği Yonas’a (Boluwatife Treasure Bankole) göz kulak olacak, şiddet suçundan hapse girecek ve en sonunda mahkemede adalet arayacaktır. Kefernahum 2018 tekfullfilmizle1.com olarak iyi seyirler diler, Capharnaüm filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Tür: Dram Filmleri, IMDb Top 250 Filmleri

Yapım: 2018 - Lübnan , ABD

IMDB Puanı: 8.4

Yönetmen: Nadine Labaki

Oyuncular: Zain Al Rafeea , Cedra Izzam , Nadine Labaki , Fadi Yousef , Yordanos Shiferaw , Boluwatife Treasure Bankole , Alaa Chouchnieh , Kawsar Al Haddad

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?