Bahsine
Bahsine

Kara Şövalye 2008 Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Bahsine
FILM BILGILERI 3 hafta önce eklendi
Kara Şövalye 2008 Türkçe Dublaj izle

Kara Şövalye, halk için önemli bir terör oluşturan Joker’in (Heath Ledger) ortaya çıkması ile kargaşaya dönen Gotham Sokakları’nın tekrar kurtarıcılığını üstlenen Batman’in (Christian Bale) hikayesini konu almaktadır. Suç işleyenlerden arındırılmış bir yer, bir zaman sonra tekrar tehdit altında kalabilir ve işte o zaman yeniden kolları sıvayacak olanların mücadelesi de oldukça keskin olarak hayata geçecektir. Batman, Teğmen Gordon (Gary Oldman) ve Savcı Harvey Dent (Aaron Eckhart) bir araya gelip Gotham Sokakları’nda bu işi bitirmiş olsalar da aniden ortaya çıkan Joker, işleri kötü halde bozacaktır. Onun dahiliği ile başa çıkmak düşünüldüğü gibi kolay olmayacaktır. Gotham eski kargaşa dolu günlerin ucundadır. Batman tekrar kurtarıcılığa soyunurken kendi varlığının bulduğu anlamı da sorgulamaya başlayacaktır. O gerçekte suçluların sayısını azaltmakta mıdır yoksa çoğaltmakta mıdır bunu gerçekten anlaması gerekecektir. Batman 2: Kara Şövalye 2008 izle tekfullfilmizle1.com olarak iyi seyirler diler, The Dark Knight filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, IMDb Top 250 Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2008 - İngiltere , ABD

IMDB Puanı: 9.0

Yönetmen: Christopher Nolan

Oyuncular: Christian Bale , Heath Ledger , Aaron Eckhart , Michael Caine , Maggie Gyllenhaal , Gary Oldman , Morgan Freeman , Monique Gabriela Curnen

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?