Bahsine
Bahsine

Guguk Kuşu Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Bahsine
FILM BILGILERI 4 hafta önce eklendi
Guguk Kuşu Türkçe Dublaj izle

Tutuklu olduğu cezaevinden kurtulabilmek üzere deli taklidi yapan Randle P. McMurphy (Jack Nicholson) isimli kişinin dramını başarıyla beyazperde’ye aktarmış olan aktör, gerçekten üstün bir performans sergilemektedir. Zıt mahkumun marazî hareketleri cezaevi otoritesinin gözüne batmaya başlayınca bir süre sonrasında teşhis için akıl hastanesine gönderilecek ve akıl hastası olduğuna inanılacaktır. Artık yeni yeri tımarhanedir. Randle hastanede de kurumun kurallarına uymaması ve arkadaşları ile olan ilişkileri ile dikkati üzerine çekecektir. Kısa süre içerisinde soğuk tavırlı, somurtkan, buyurucu bir görevli olan hemşire Ratched (Louise Fletcher), Randle’ı yakın takibe alacak ve her davranışını izlemeye başlayacaktır. Rathced ve Randle gibi birbirlerine oldukça ters 2 karakterin arasındaki gerilim Randle’ın yakın arkadaşları için planladığı türlü türlü faaliyetlerle onların iyileşmesine yardımcı olmaya başlaması ile oldukça artacaktır. Guguk Kuşu 1975 izle tekfullfilmizle1.com olarak iyi seyirler diler, One Flew Over the Cuckoo’s Nest filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Tür: Dram Filmleri, IMDb Top 250 Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 1975 - ABD

IMDB Puanı: 8.7

Yönetmen: Milos Forman

Oyuncular: Jack Nicholson , Danny DeVito , Brad Dourif , Louise Fletcher , Vincent Schiavelli , Scatman Crothers , William Redfield , Michael Berryman

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?