Bahsine
Bahsine

Göçebe 2013 Türkçe Dublaj izle

1
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Bahsine
FILM BILGILERI 3 hafta önce eklendi
Göçebe 2013 Türkçe Dublaj izle

Dünya bir uzaylı tipinin istilasına uğramış ve ne yazık ki insanlık virütik şekilde yayılan bu oldukça kuvvetli türe yenik düşmüştür. İnsan bedenlerine hiçbir şekilde zarar vermeden bilinç ve ruhlarını ele geçiren ve Wanderer denilen bu tip, bir şekilde dünyaya da barışı getirmiştir. İstilanın ardından beden ve zihni ele geçirilmemiş bir avuç insan grubu yakalanmadan yaşamaya çalışıyordur. Melanie Stryder (Saoirse Ronan) bu insanlardan biriyken Jared Howe (Max Irons) isminde hala insan olan bir genç ile karşılaşacak ve bu ikili fazla geçmeden aşık olacaktır. Güvenli bölgede bulunmadıklarından dolayı Melanie bir şekilde yakalanacak ve istilacıların eline geçecektir. Beden ve zihni artık ele geçirilmiştir. Melanie’nin kuvvetli his ve iradesini kullanıp yeryüzünde yaşayan son insanların yerini tespit etmeye çalışan güçler, genç kıza tam olarak hakim olabilmiş midir? Göçebe 2013 izle tekfullfilmizle1.com olarak iyi seyirler diler, The Host filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Korku Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2013 - ABD

IMDB Puanı: 5.9

Yönetmen: Andrew Niccol

Oyuncular: Saoirse Ronan , Max Irons , Jake Abel , Diane Kruger , William Hurt , Chandler Canterbury , Frances Fisher , Boyd Holbrook

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?