Bahsine
Bahsine

En İyi Arkadaşım Evleniyor Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Bahsine
FILM BILGILERI 3 hafta önce eklendi
En İyi Arkadaşım Evleniyor Türkçe Dublaj izle

En iyi Arkadaşım Evleniyor filminin ana sloganı, dillendirdiği başlıca tema, hala günümüz gençliğinin diline persenk olmuş bir geyiğin de miladı sayılabilecek bir espridir. Karşı cinsteki 2 yakın arkadaş birbirlerine şu şekilde söz verecek, tıpkı Michael (Dermot Mulroney) ve Julianne’nin (Julia Roberts) yaptığı gibi. Eğer 28’li yaşlarda hala kimse ile evlenmemişler ise, birbirleri ile evleneceklerine söz vereceklerdir. Julianne 28’ine yaklaşmaya başlayınca, şimdi Chicago’da spor yazarı olan Michael’i araması gerektiğini ve anlaşmalarının sonlandığını söylemesi gerektiğini düşünürken, Michael Julianne’ı arayıp 4 gün sonrasında evleneceğini haber verecektir. Bu durum üzerine Julianne arkadaşına düğün hazırlıklarında yardım edebilmek üzere hemen Chicago’ya gelecektir. Gelişinin gerçek sebebi ise bu evliliği önlemektir. Julianne’ın önünde sadece 3 gün kalmıştır. Bu süre içerisinde Michael ve Kimberly’nin (Cameron Diaz) aralarını bozmak için her yola başvuracaktır. Sonunda düğün günü Michael’a onu sevdiğini söyleyecek ve onu öpecektir. Fakat Kimberly onları izliyordur. Şimdi Michael’ı oldukça zor bir karar beklemektedir. En İyi Arkadaşım Evleniyor 1997 tekfullfilmizle1.com olarak iyi seyirler diler, My Best Friend’s Wedding filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 1997 - ABD

IMDB Puanı: 6.3

Yönetmen: P.J. Hogan

Oyuncular: Julia Roberts , Dermot Mulroney , Cameron Diaz , Rupert Everett , Philip Bosco , M. Emmet Walsh , Rachel Griffiths , Carrie Preston

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?