Mosbet

Dracula: Başlangıç – Dracula Untold 2014 Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

FILM BILGILERI 3 hafta önce eklendi
Dracula: Başlangıç – Dracula Untold 2014 Türkçe Dublaj izle

15’inci yüzyılda Transilvanya toprakları 3’üncü Vlad (Luke Evans) ve eşi Mirena’nın (Sarah Gadon) yönetimindedir. Ülkelerini giderek büyüyen Osmanlı tehdidine karşı ezdirmeden, barış içinde yaşatabilmek isterken beklenmeyen bir tehdit ile karşılaşacaklardır. Çünkü Osmanlı İmparatoru Sultan II. Mehmed (Dominic Cooper), Eflak’tan Vlad’ın oğlu Ingeras’ın (Art Parkinson) da aralarında yer aldığı 1000 erkek çocuğun alınıp Osmanlı ordusunda asker olmalarını isteyecektir. Vlad hayati bir karar aşamasındadır. Ya oğlunu ve halkını sultana verecek yada Türkleri yenmek için bir canavardan destek alıp, ruhunu şeytana satacaktır. Broken Tooth dağında pazarlık yaptığı şeytan ona hiçbir insan ırkında olmayan bir gücü verecek, fakat o günden sonra Vlad’ın insan kanına olan susuzluğu doyumsuz olacaktır. Drakula Başlangıç 2014 izle tekfullfilmizle1.com olarak iyi seyirler diler, Dracula Untold filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2014 - ABD

IMDB Puanı: 6.3

Yönetmen: Gary Shore

Oyuncular: Luke Evans , Sarah Gadon , Dominic Cooper , Art Parkinson , Charles Dance , Diarmaid Murtagh , Paul Kaye , William Houston

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?