Bahsine
Bahsine

Canavar Ev 2006 Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Bahsine
FILM BILGILERI 4 hafta önce eklendi
Canavar Ev 2006 Türkçe Dublaj izle

İhtiyar Nebbercracker’in bahçesinde garip olaylar gerçekleşmektedir. Bahçe her şeyi yutup yok etmektedir. Karşı caddeden o bahçeyi izleyen genç DJ Walters, olanlara anlam verebilmek üzere çırpınmaktadır. Günün birinde arkadaşı ile o bahçeye düşen bir basket topunun gözle görünür bir şekilde yok oluşuna şahit olacaklardır. Ev bahçeye düşen her şeyi yutmaktadır. Fazla geçmeden diğer bir arkadaşları Jenny’i de yutmaya kalkışınca gençler hem bu durumdan korkacak hem de olanlar konusunda etrafta yaşayan kimseyi ikna edemeyince işin gizemini kendi başlarına çözebilmek için kolları sıvayacaklardır. Canavar Ev 2006 izle tekfullfilmizle1.com olarak iyi seyirler diler, Monster House filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Tür: Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2006 - ABD

IMDB Puanı: 6.6

Yönetmen: Gil Kenan

Oyuncular: Ryan Whitney , Steve Buscemi , Mitchel Musso , Catherine O'Hara , Fred Willard , Sam Lerner , Woody Schultz , Ian McConnel

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?