Bahsine
Bahsine

Bir Şehir Katilini Arıyor Full izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Bahsine
FILM BILGILERI 1 hafta önce eklendi
Bir Şehir Katilini Arıyor Full izle

M Filmi, Berlin sokaklarında geçen acımasız bir mücadeleye neden olan bir seri katil hikayesi konu almaktadır. Yalnızca çocukları öldürmekte olan bu ruh hastası seri katili durdurabilmek üzere çalışmaya başlayan şehrin polis örgütü, sokakları sıkı bir denetim altına alacaktır. Katilin yakalanmamasından oldukça huzursuz olan halkın beraberinde, bu baskıdan şikayetçi olan diğer bir grup daha vardır. Polisin sıkı denetiminden dolayı yakalanmaktan korkan başka sokak suçluları ve dilenceler de kendi aralarında organize olup bu operasyonun bir an önce sonlanması için katilin peşine düşecektir. Artık polislerin nezdinde suçlunun peşinde olan yasadışı bir oluşum da mevcut ve her iki cepheden de katili ilk yakalayan cephe olmak için çabalayacaktır. Bir Şehir Katilini Arıyor 1931 izle tekfullfilmizle1.com olarak iyi seyirler diler, M – Eine Stadt sucht einen Mörder filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, IMDb Top 250 Filmleri, Psikolojik Filmler, Suç Filmleri

Yapım: 1931 - Almanya

IMDB Puanı: 8.3

Yönetmen: Fritz Lang

Oyuncular: Peter Lorre , Ellen Widmann , Inge Landgut , Otto Wernicke , Theodor Loos , Gustaf Gründgens , Friedrich Gnaß , Fritz Odemar

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?