Mosbet

Atlantik Savaşı – Atlantic Rim 2013 Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

FILM BILGILERI 2 gün önce eklendi
Atlantik Savaşı – Atlantic Rim 2013 Türkçe Dublaj izle

Meksika Körfezi’nde bir araştırma denizaltısının ve petrol kulesinin esrarengiz bir biçimde ortadan kaybolmasının ardından, bilim insanı Dr. Margaret Adams (Nicole Dickson), Armada Programı’nı başlatacaktır. Bu programda denizin derinliklerinde kurtarma çalışması gerçekleştirebilmek üzere tasarlanmış dev robotlar bulunmaktadır. Red (David Chokachi), Tracy (Jackie Moore) ve Jim’in (Anthony ‘Treach’ Criss) pilotluk yaptığı 3 robot, deniz yatağında yaklaşık 900 metre aşağıya inecektir. Orada hem petrol kulesinin yıkıntılarını görecekler hem de kuleyi yıkan canavar ile karşılaşacaklardır. Red, Amiral Hadley’in (Graham Greene) emirlerine karşın canavarın peşine düşecektir. Bu durum üzerine Amiral, petrol kulesinin çevresini kaplamaları için Doğu Sahili’ndeki bütün donanma filolarına emir verecektir. Red insanları uyarabilmek üzere bir sahilde ortaya çıktığında canavarın saldırısına uğrayacaktır. Pekâlâ, Red’in canavar ile mücadelesi nasıl sonlanacaktır? Atlantik Savaşı 2013 izle tekfullfilmizle1.com olarak iyi seyirler diler, Atlantic Rim filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2013 - ABD

IMDB Puanı: 1.6

Yönetmen: Jared Cohn

Oyuncular: Graham Greene , Anthony 'Treach' Criss , David Chokachi , Jackie Moore , Nicole Alexandra Shipley , Larry Gamell Jr. , Steven Marlow , Jinhi Evans

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?