Bahsine
Bahsine

Ateş Krallığı Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Bahsine
FILM BILGILERI 4 hafta önce eklendi
Ateş Krallığı Türkçe Dublaj izle

Londra’da yaşamakta olan olağan bir inşaat mühendisi yüzyıllardır uyuyan efsanevi bir ejderhayı bu uykusundan yanlışlıkla uyandıracaktır. 20 sene sonrasına gelindiğinde dünyadaki nüfus iyice azalmış, geriye kalan insanlar ise bu yaratıkların tehlikelerinden korunmaya çalışmaktadır. Seneler önce fitili ateşleyen bu mühendisin oğlu olan Quinn Abercromby (Christian Bale), artık 30’lu yaşlarında kahraman bir itfaiyecidir. Quinn, oldukça umut vadetmese de geriye kalan az sayıdaki insanı korumaya çalışacaktır. Günün birinde olağan dışı bir Amerikalı maceracı olan Denton Van Zan (Matthew McConaughey) gelecek ve bu hayvanları öldürmek üzere kullanılabilecek yöntemi bildiğini söyleyecektir. Ateş Krallığı 2002 izle tekfullfilmizle1.com olarak iyi seyirler diler, Reign of Fire filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Tür: Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2002 - İngiltere , İrlanda

IMDB Puanı: 6.2

Yönetmen: Rob Bowman

Oyuncular: Christian Bale , Matthew McConaughey , Izabella Scorupco , Gerard Butler , Scott Moutter , David Kennedy , Alexander Siddig , Ned Dennehy

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?