Bahsine
Bahsine

Aşk ve Gurur 2005 Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Bahsine
FILM BILGILERI 4 hafta önce eklendi
Aşk ve Gurur 2005 Türkçe Dublaj izle

Film, Jane Austen’in 5 kız kardeş, Jane (Rosamund Pike), Elizabeth (Keira Knightley), Mary (Talulah Riley), Kitty (Carey Mulligan) ve Lydia Bennet’i (Jena Malone) anlatan romanından uyarlanmıştır. Hikaye George dönemi İngilteresi’nde geçmektedir. Ailenin yaşamı, genç ve varlıklı bir adam olan Bay Bingley’in (Simon Woods) ve onun en yakın arkadaşı Bay Darcy’nin (Matthew Macfadyen) komşu gelişleri ile tepetaklak olacaktır. Kızların anneleri olan Bayan Bennet (Brenda Blethyn), onların evlenmelerini istiyordur. Bay Bingley’in iyi bir aday olduğuna inanır. Bu aday ise Jane’den etkilenecektir. Bu durumun farkına varan anneleri, kızını yağmurlu bir günde Bingley’in malikanesine gönderecektir. Geri dönemeyen Jane, üstüne bir de hastalanacaktır. Bu defa ona yardıma giden Elizabeth de Bay Darcy’nin takibine takılacaktır. Elizabeth bu durumdan hoşlanmış olsa da esas Bay Wickham’dan (Rupert Friend) ziyadesi ile etkilenecektir. Lydia işin içerisinde hesapsızca dahil olduğunda cesaret kavramı gözler önüne serilecektir. Gururun, aşkın önüne geçtmekte olduğu bir çizgide kız kardeşlerin yaşamları beklenmedik bir şekilde karmaşık bir hal alacaktır. Aşk ve Gurur 2005 izle tekfullfilmizle1.com olarak iyi seyirler diler, Pride and Prejudice filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Tür: Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2005 - Fransa

IMDB Puanı: 7.8

Yönetmen: Joe Wright

Oyuncular: Keira Knightley , Matthew Macfadyen , Rosamund Pike , Jena Malone , Talulah Riley , Carey Mulligan , Donald Sutherland , Brenda Blethyn

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?