Mosbet

Amerikan Pastası 3: Düğün 2003 Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

FILM BILGILERI 3 hafta önce eklendi
Amerikan Pastası 3: Düğün 2003 Türkçe Dublaj izle

Jim Levenstein (Jason Biggs), sonunda kız arkadaşı Michelle Flaherty’e (Alyson Hannigan) evlenme teklif edebilecek cesareti bulabilmiştir. Michelle bu teklifi kabul edecek, fakat Jim’in başındaki sorunlar devam edecektir. Jim’in büyükannesi hasta ve bu yaşlı kadının da görebilmesi üzere düğün hızlı bir şekilde gerçekleşmesi gerekmektedir. Paul Finch (Eddie Kaye Thomas) ve Kevin Myers (Thomas Ian Nicholas) ile beraber düğün hazırlıkları için plan yapmaya başlayacaklardır. Maalesef tam da bu esnada Steve Stifler (Seann William Scott) şehirdedir ve bir taraftan Michelle’in kız kardeşi Cadence’a (January Jones) asılırken diğer taraftan da bu düğünden kendi için neşeli bir hatıra çıkartmakta kararlıdır. Bunun için aklından geçen oldukça önemli plan ise gizli bir bekarlığa veda partisidir. Amerikan Pastası Düğün 2003 izle tekfullfilmizle1.com olarak iyi seyirler diler, American Pie Wedding filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Tür: Komedi Filmleri, Gençlik Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2003 - ABD , Almanya

IMDB Puanı: 6.3

Yönetmen: Jesse Dylan

Oyuncular: Jason Biggs , Seann William Scott , Alyson Hannigan , Eddie Kaye Thomas , Thomas Ian Nicholas , January Jones , Eugene Levy , Molly Cheek

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?