Bahsine
Bahsine

Amerikan Güzeli – American Beauty 1999 Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Bahsine
FILM BILGILERI 3 hafta önce eklendi
Amerikan Güzeli – American Beauty 1999 Türkçe Dublaj izle

Amerikan Güzeli’nde, orta derece bir Amerikan ailesinin içerisinde yer aldığı çökme ve parçalanma anlatılmaktadır. Lester Burnham (Kevin Spacey), kızı ile ve orta yaş bunalımındaki eşi ile iletişim kurmakta zorlanan, alışılagelmiş hayatından tiksinip yaşlanmakta olan bir babadır. İşini bırakıp zamanını hiç yapmadığı gibi değerlendirmeye başlayıp baştan genç hissetmeye çalışırken, daha 16 yaşındaki kızının, güzeller güzeli arkadaşı Angela (Mena Suvari) ile arasında geçen garip bir cinsel gerilim doğacaktır. Bu ilişki kızı ve eşi ile arasındaki çoktan kopmuş olan bağı zedeleyecek, her bir aile ferdini çeşitli kaderlere sürükleyecektir. Amerikan Güzeli 1999 izle tekfullfilmizle1.com olarak iyi seyirler diler, American Beauty filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Tür: Dram Filmleri, IMDb Top 250 Filmleri

Yapım: 1999 - ABD

IMDB Puanı: 8.3

Yönetmen: Sam Mendes

Oyuncular: Kevin Spacey , Annette Bening , Thora Birch , Wes Bentley , Mena Suvari , Peter Gallagher , Allison Janney , Chris Cooper

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?