Bahsine
Bahsine

2001: Uzay Macerası Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Bahsine
FILM BILGILERI 2 hafta önce eklendi
2001: Uzay Macerası Türkçe Dublaj izle

2001: Uzay Yolu Macerası’nda bir grup maymun kimsesiz bir yerde yemek için kavga etmektedir. Kavgaları, bir anda yanlarında beliren gizemli siyah bir taş nedeni ile bölünecektir. Ansızın beliren bu taş, maymunların ilk defa alet kullanmasını sağlayacak bir kuvvete sahip ve böylece evrimin oldukça önemli adımlarından birisi olan akıl kullanımı başlamış, insanların şafağı gelmiştir. 2001’de, bir önceki sahneden 4 milyon yıl sonrasında, bir uzay gemisi aydan gelen esrarlı sinyallerin üzerine aynı siyah taşı keşfedeceklerdir. Hem de ay yüzeyinde. Sinyaller Jupiter’e gidiyordur. 18 ay sonrasında Discovery’nin güvertesinde, astronotlar Dave Bowman (Keir Dullea) ve Frank Poole (Gary Lockwood) Jupiter’in gölgesine doğru yola çıkmıştır. Uzay gemisinde HAL 9000 isminde, yapay zekaya sahip, dünyanın iyice gelişmiş bilgisayarı bulunmakta ve hiç şüphesiz, bu sonuncunun, kendi planları vardır. 2001: Bir Uzay Destanı 1968 izle tekfullfilmizle1.com olarak iyi seyirler diler, 2001: A Space Odyssey filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, Gizem Filmleri, IMDb Top 250 Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 1968 - ABD , İngiltere

IMDB Puanı: 8.3

Yönetmen: Stanley Kubrick

Oyuncular: Keir Dullea , Gary Lockwood , William Sylvester , Daniel Richter , Leonard Rossiter , Margaret Tyzack , Robert Beatty , Sean Sullivan

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?